Dębina noclegi, informacje, pogoda, zdjęcia, atrakcje – informator turystyczny.

Bobolin

Bobolin konie

Bobolin to nieduża miejscowość turystyczna w gminie Darłowo, usytuowany pomiędzy Dąbkami (3 km) a Darłowem (5 km). Bobolin stanowi część uzdrowiska Dąbki. Położony pośród lasów sosnowych, z dala od aglomeracji miejskich, z czystymi plażami. To doskonałe wręcz miejsce do spędzenia wakacji dla osób z dziećmi i wszystkich, którzy poszukują spokoju.

To też doskonałe miejsce do spacerów, wypraw rowerowych – przez Bobolin biegnie kilka szlaków rowerowych. We wsi znajduje się również gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną. Można tutaj zarazem wypocząć nad morzem oraz skorzystać z jazdy konnej czy też pobrać parę lekcji hippiki.
Bobolin posiada też dostęp do plaży. Od głównej trasy biegnącej poprzez Bobolin, łączącej Darłowo z Dąbkami, do morza jest około kilometra. Ale część obiektów noclegowych znajduje się bliżej nadmorskiej plaży. Boboliński piaszczysty brzeg jest szeroki, piaszczysty i nie jest na nim zbyt tłumnie. Na plaży znajdują się także betonowe bunkry. Zejście na plażę prowadzi deptakiem przez las sosnowy.
W samej miejscowości nie ma wielu obiektów gastronomicznych, ani sklepów – zawsze można udać się do nich do sąsiedniego Darłowa bądź Dąbek. Natomiast baza noclegowa to w większości wypadków domki wakacyjne, domy gościnne, oferujące pokoje i kwatery oraz gospodarstwa agroturystyczne. Przeróżną propozycję prezentującą noclegi w Bobolinie odnajdziesz pod adresem: www.bobolin.pl/noclegi/wszystkie.

Polecamy

Jarosławiec kwatery

Kwatery w Jarosławcu

Wakacje z dziećmi nad morzem

wakacje z dziećmi nad morzem