Dębina noclegi, informacje, pogoda, zdjęcia, atrakcje – informator turystyczny.

Poddąbie

Poddąbie plażaPoddąbie to mała wprost (po sezonie letnim przebywa tutaj zaledwie kilka rodzin), nadmorska miejscowość turystyczna. Lokalizacja: pomiędzy miejscowościami Ustka i Rowy, w pobliżu Dębiny.

Poddąbie to taka leśna polana dookoła rozpościera się wspaniały las ze starymi bukami, dębami i wielkimi sosnami. Pas rozdzielający miejscowość od morza to jedynie 200 m. Kolejną atrakcją Poddąbia jest klifowe wybrzeże, a tuż pod nim plaża, która jak na klifowa jest dość szeroka i nawet w sezonie nie jest zatłoczona. Żeby dojść na plażę pod klifem, trzeba zejść schodami, te w Poddąbiu posiadają szerokie podesty. Przy głównym zejściu jest kąpielisko strzeżone przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jeśli udając się na wczasy nad morzem oczekujesz dyskotek, klubów czy głośnych pubów – wybierz Ustkę, Międzyzdroje, Łebę czy Mielno. W Poddąbiu tego nie znajdziesz – jest natomiast cisza i spokój. W Poddąbiu jest klika sklepów spożywczych, parę obiektów gastronomicznych (restauracje, pizzeria, lodziarnia, smażalnie ryb).

Jeżeli Poddąbie to miejscowość, która spełnia Twoje wymagania odnośnie wypoczynku nad morzem – zobacz ofertę noclegową Poddąbia –> TUTAJ.

Polecamy

Jarosławiec kwatery

Kwatery w Jarosławcu

Wakacje z dziećmi nad morzem

wakacje z dziećmi nad morzem